Патент на корисну модель «Блок коробок електромонтажний універсальний»

Патент на корисну модель «Блок коробок електромонтажний універсальний»

Номер заявки: 2012 11199

Дата подання заявки: 27.09.2012

Дата, з якої є чинними права на корисну модель: 11.02.2013

Дата публікації відомостей про видачу патенту та номер бюлетеня: 11.02.2013, Бюл. № З

(72) Винахідник: Назарук Василь Федорович

(73) Власник: Назарук Василь Федорович

Блок коробок електромонтажний універсальний

Формула корисної моделі

1. Блок коробок електромонтажний універсальний, що складається з пустотілого корпуса секційного типу, спорядженого отворами для заведення монтажних дротів та елементами кріплення функціональних приладів, який відрізняється тим, що корпус виготовлений із поліпропілену методом лиття під тиском у вигляді суцільного секційного блока, що включає щонайменше секцію з двох спарених пустотілих коробок з заокругленими стінками з властивістю варіантного компонування в єдиний блок з аналогічними секціями спарених коробок і з секціями із одинарної коробки бічними перегородками і дном, яке над дотичними монтажними отворами дугоподібною випуклістю забезпечує вільний прохід монтажних дротів, коробки мають стикувально-опорні площинні виступи, розміщені контурно, і розділені між собою тонкою перегородкою, по обидва боки якої вилито кріпильні елементи у вигляді вертикальних стрижнів, дещо менші вертикальні стрижні, розміщені на діаметрально протилежних стінках над отворами для заведення монтажних дротів, і два радіально протилежні стрижні, розміщені на бічних стінках, що закінчуються отвором з різьбою під шуруп, при цьому два радіально протилежні стрижні виконані спареними, в одному із яких із зовнішнього боку виконано вертикальний паз для розміщення кріпильного елемента, у вигляді рухомої в цих пазах фіксаційної лапки з регулювально-фіксаційним шурупом, діапазон рухомості якої регулюється в межах довжини регулювально-фіксаційного шурупа, при цьому паз переходить в бічне розширене заглиблення в дні корпуса з можливістю розвертання лапок в скрите положення зручності монтажу і з можливістю використання блока у гіпсокартоні різної товщини, крім того, отвори для заведення монтажних дротів у дні і на зовнішніх стінках коробок закриті перфорованими перегородками, і перегородка між спареними коробками по обидва боки вертикальних стрижнів має тонкостінну ділянку з можливістю видалення за потреби заведення додаткових монтажних дротів.

2. Блок коробок електромонтажний універсальний за п. 1, який відрізняється тим, що секція спарених коробок додатково скомпонована з одинарною круглою коробкою аналогічної конструкції і з’єднана в суцільний корпус бічними перегородками і дном, яке над дотичними монтажними отворами дугоподібною випуклістю забезпечує вільний прохід монтажних дротів, з властивістю варіантного використання з розділенням блока окремо на блок із секції спарених коробок і одну одинарну коробку.

3. Блок коробок електромонтажний універсальний за п. 1, який відрізняється тим, що секція спарених коробок додатково скомпонована із такою ж секцією із спарених коробок аналогічної конструкції, з’єднаних в суцільний корпус бічними перегородками і дном, яке над дотичними монтажними отворами дугоподібною випуклістю забезпечує вільний прохід монтажних дротів, з властивістю варіантного використання з розділенням блока на два окремі блоки із двох секцій спарених коробок.

4. Блок коробок електромонтажний універсальний за п. 1, який відрізняється тим, що секція спарених коробок додатково скомпонована із такою ж секцією спарених коробок і з одинарною коробкою аналогічної конструкції, з’єднаних в суцільний корпус бічними перегородками і дном, у місці з’єднання секцій спарених коробок і одинарної, відповідно, з аналогічними дугоподібними випуклостями дна, що забезпечують вільний прохід монтажних дротів через дотичні монтажні отвори, з властивістю варіантного використання з розділенням блока окремо на два окремих блоки із двох секцій спарених коробок і окремо однієї одинарної, окремо на блок із секції спарених коробок з одинарною і окремо на блок із секцією спарених коробок, окремо на блок з двох секцій спарених коробок і окремо одинарної коробки.

5. Блок коробок електромонтажний універсальний за п. 1, який відрізняється тим, що корпус, виготовлений із поліпропілену методом лиття під тиском у вигляді суцільного секційного блока, включає більше п’яти пустотілих коробок, при цьому компонування кожної наступної секції спарених коробок/одинарної коробки аналогічної конструкції в єдиний блок пропорційно збільшує кількість з’єднувальних бічних перегородок і дна з дугоподібною випуклістю, що забезпечує вільний прохід монтажних дротів через дотичні монтажні отвори, з властивістю багатоваріантного використання з розділенням блока окремо на секції із спарених коробок і окремо однієї одинарної коробки і чисельно компоновані їх варіанти.